entegreisler BLOG Yaz Dizileri

06 Tem 2017
yaz-dizileri

Yaz Dizileri

Yaz mevsimi haziranın 25 inden sonra öyle bir hissedildi ki, insanlar bir anda ızgaraya düşmüş balık gibi çırpına durdular. Yaz mevsiminin gelişine böyle amansız yakalandık belki ama yazın gelişine hazırlanan televizyon dünyasında yeni diziler görücüye çıktılar. Yaz sezonu evinize konuk olacak ve sizlere güzel yaz aylarında eşlik edecek işte o birkaç yeni dizi… 

Kalp Atışı; Show tv de yayınlanmaya başlayan kalp atışı dizisinin başrollerini Gökhan Alkan ve Öykü Karayel paylaşmakta, dizi sıradan bir aşk hikayesi anlatan dizilerden biraz uzak; daha ilk bölümden Eylül karakterinin rol aldığı bir dövüş sahnesi sosyal medya da binlerce izlenme ve yorum aldı. Herkes aksiyonu bol güzel bir dizi olacağını söylüyor. Dizi Eylül karakterinin babaannesinin yanına taşınması ile başlıyor. Burada kendine yeni bir hayat kuracak olan Eylül karakteri Ali Asaf öğretmenle tanışıyor ve onunla birlikte maceralar yaşamaya başlıyor. Görünen o ki ikili arasında bir aşk da olacak.

 

Kanatsız Kuşlar; Atv ekranlarında başlayan dizi fragmanı ile büyük merak konusu olmuşu. Dram içerikli bu dizi Anadolu da birçok ailenin yaşadığı hayatı konu ediniyor. Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlık, Deniz Bolaşık, Fatih Al, Servet Pandur gibi ünlü oyuncu kadrosu ile bu yaz ilgiyle izlenecek diziler arasında yerini alıyor. İlk bölümünden izleyici kendine çeken bu dizi de babaları olmayan bir aile de annenin yaptığı fedakarlık ile bir şans mı yoksa aile için bir yıkım mı belli olmayan bir süreç başlıyor. Dizide tesadüfler, rekabetler, aşklar bolca var. Güzel bir yaz sezonu için izlenebilir bir dizi.

 

Ateşböceği;  Star tv ekranlarında ekrana gelecek dizi eğlenceli, komik bir o kadar da macera dolu tam bir yaz mevsimi dizisi. Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’ in paylaştığı dizi daha ilk bölümünde büyük ilgi görmeye başladı bile. Bu yaz sezonu dizilerinde erkeksi kadın tiplemelerini bol göreceğiz gibi, yıllarca taksi şoförlüğü yapan Aslı’nın yolu ünlü bir avukat olan Barış Bey le kesişir. Barış Bey’in özel şoförlüğünü yapmaya başlayan Aslı erkeksi hareketleri ile dikkati üzerine çeker. İlk bölümde ateş böceklerinin olduğu bir sahne de dizinin ismine yakışır şekilde sahnelenmiş. İzleyen herkese iyi seyirler.

 

haticesubasi

Entegreişler Blog, entegreisler.com - yoksa bi' fikriniz entegre olmaya bekleriz!

Bir Yorum Bırakın