entegreisler BLOG Son dönemlerin reyting sonuçları

26 Tem 2017

Son dönemlerin reyting sonuçları

Medya kuruluşları için reyting hesaplamaları çok önemlidir. Yayınlanan dizilerin izlenme sayılarına göre devamlılığı da oldukça önemlidir. Yaz sezonun da olunması sebebiyle yazlık diziler başlamış, eğlence programları daha da sık gösterime girmiştir. Son dönemlerin reytinglerine bakacak olursak, Ateş böceği dizisi ilk sıralarda yer alıyor. Dizi teksi şoförlüğünden özel şoförlüğe geçiş yapan bir kadınla avukat bir adamın aşk hikayesinden geçiyor. Erkek karakterli olması sebebiyle avukat beyin ilgisini çeken şoför hanım, tatlı, samimi içten tavırları ile de izleyici kendine bağlıyor.

2. olarak fox tv de yayınlanan Şevkat yerimdar komedi dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Güzel bir mahalle ve içerisinde geçen serüvenleri anlatan Şevkat yerimdar birçok izleyici tarafından beğenilere izleniyor.

3. sırayı yine fox tvnin sevilen dizisi no:309 alıyor. Zengin oğlan fakir kız tiplemesinin yer aldığı bu dizi birçok kişi tarafından uzun süre takip edilmiş ve aşırı derecede beğenilmişti. Güzel bir aşk hikayesini anlatan ve içerisinde tatlı bir komedi barındıran dizi uzun süre daha tekrarları izlenecek gibi gözüküyor. 4. sırada son dönemlerde adından büyük oranda bahsettiren Dünya güzellerim yer alıyor. Bu program Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman, Burcu Esmersoy ‘un yurt dışı gezilerinden oluşuyor. Tatlı atışmalar, geziler, seyahatler, ünlülerin yabancılara verdiği tepkilerle oldukça tatlı güzel bir program olmayı başardı. Daha yayınlandığı günden itibaren birçok kişi tarafından beğenilerek izlenmeye başlandı. 5. sırada yine Show tvnin yeni dizisi kalp atışı var. Eski doktorlar dizisine benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken bu dizi, karakter oyuncuları ile adından uzun bir süre bahsettireceğe benziyor. Hastane koridorlarda aşk rüzgarları estiren dizinin reytingde üst sıralara çıkması da bekleniyor. 6. Güldür güldür show en iyiler, 7. kanatsız kuşlar gibi sıralama devam etmektedir.

haticesubasi

Entegreişler Blog, entegreisler.com - yoksa bi' fikriniz entegre olmaya bekleriz!

Bir Yorum Bırakın