entegreisler BLOG Google Reklamlarının Faydaları

28 Mar 2017
Google Adwords

Google Reklamlarının Faydaları

Pazarlamacılar ve şirket sahipleri Google reklamları hakkında bir şeyler duyuyorlar fakat kendileri için fayda sağlayıp sağlamayacağından emin olamıyorlar. Google reklamlarından neredeyse her sektör faydalanabilir. Google Adwords reklamları zaman ve para gerektiriyor ama birçok iş yeri, harcanan paraya değeceğini düşünüyor. Çünkü Google reklamları, ölçülebilir bir yatırım getirisi sağlıyor.

Google reklamlarını daha önce kullanmadıysanız, reklam vermeye değer mi merak ediyorsanız, bu yazı sizin için… Google reklamlarını kullanmak için sebepler; 
* Google reklamları esnektir, reklamlarınızı ulaşmak istediğiniz kitleyi hedefleyen ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz.
* Google reklamları SEO‘dan daha hızlıdır. Google reklamlarını anlık yayına alabilir ve en üst sırada yer alabilirsiniz. Fakat SEO zamanla belli konuma gelerek üst sıralara çıkmanızı sağlar.
* Google reklam formatları organik sonuçlardan daha caziptir. Bir çok reklam modeli ile daha çekici mesajlar vererek daha fazla tıklanma daha fazla trafik çekme olanağı sunuyor. Organik trafiğe göre daha iyi dönüşümler sağlıyor.
* En önemlisi de rakipleriniz Google reklamlarını kullanıyor.

entegreisler

yoksa bi' fikriniz entegre olmaya bekleriz!

Bir Yorum Bırakın