entegreisler BLOG Google Adwords reklamları ile firmanızı tanıtın

28 Mar 2017
thumbnail

Google Adwords reklamları ile firmanızı tanıtın

Google Adwords reklamları belirlenen hedef kelime ve kitlelere göre firmanızın ya da projelerinizin tanıtımını yapmamızı sağlayan reklam ağıdır. Reklam verenler ile reklam yayıncılarını Google üzerinde buluşturan Adsense ve Adwords, internet kullanıcılarının %90’ından fazla erişim sağlamaktadır. Google Adwords reklamları ile firmanızın tanıtımını yapabilir ya da doğal aramalarda geri kalmış sitenizi üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Sosyal medyanın en büyük güçlerinden birisi ise büyük kitlelere hizmet vermesidir. Facebook reklamları ile milyarlarca kişiye ulaşabilir ve onlara yayın yapabilirsiniz. Bir haber, albüm, dizi veya film fragramlarını Facebook reklamları ile milyonlarca kişiye duyurabilir ve büyük ses getirebilirsiniz. En önemli yöntemlerden birisi ise Facebook sayfa reklamlarıdır, sayfaya kayıt olan kullanıcılardan doğru ve zamanlı paylaşımlar yaparak defalarca geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Video kanalları ise görsel reklamcılığın en çok kullanıldığı ve yazılı reklama oranla çok daha etkili olduğu bir reklam türüdür. Google adwords ile bağlantılı olarak çalışan Youtube, video öncesi reklamları ve banner reklamları ile oldukça verimli geri dönüşler sağlamakta. Özellikle görsel tanıtım, dizi ve film fragmanları, oyun fragmanları gibi bir çok kategoride en çok tercih edilen reklam türü Youtube reklamlarıdır.

entegreisler

yoksa bi' fikriniz entegre olmaya bekleriz!

Bir Yorum Bırakın