entegreisler BLOG Facebook Üzerinde İndirim Kodu Dönemi Başlıyor!

30 Mar 2017

Facebook Üzerinde İndirim Kodu Dönemi Başlıyor!

Facebook reklamlar hizmetini tamamen güncelledi. Bundan böyle reklamlar üzerinde çok daha fazla seçenek bulunacak. Buna firmalar tarafından sunulan özel kodlar da dahil. İşletmeler uzun bir süredir Facebook üzerinden reklamlarını bizlere sunuyorlar. Elbette bu reklamların içine fiyatlar, teklifler ve promosyonlar da girebiliyor.

Şimdiye kadar belli sınırları çizilen reklam ve tekliflerin hizmet ağı yapılan bir Facebook güncellemesiyle genişletildi. Böylece işletmeler hem reklamlarını daha kolay yapabilecek hem de tekliflerini müşterilerine sunabilecekler.

Teklifler kapsamındaki reklamlar kullanıcıların Haber Kaynağı üzerinde görülecek. Ayrıca bu reklamlar doğru insanlara ulaşması amacıyla yeniden optimize edildiler. Haber Kaynağında bir teklif göründüğünde insanlar kolayca hizmete ulaşabilecek veya bu teklifi daha sonradan değerlendirmek için sık kullanılanlar çubuğuna ekleyebilecek. Aynı zamanda kampanyaları daha verimli takip edebilmek için teklifler üzerinden bildirim alabilecekler. Bu bildirimler tıpkı normal Facebook bildirimleri gibi çalışacak.

Reklamverenler kolayca teklifleri için özel kampanyalar ve kupon kodları oluşturabilecekler. Kullanıcılarsa sadece bu kodu kopyalayıp ilgili mağazalar üzerinden alışverişlerini yapabilecek, indirimlerden faydalanabilecekler.

entegreisler

yoksa bi' fikriniz entegre olmaya bekleriz!

Bir Yorum Bırakın